logo klor bez tla

,

Przedszkole

Misiowe przedszkole

"Pokochaj pluszowego misia, On przyjacielem dzieci jest..." czyli Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu. Przedszkolaki uwielbiają takie dni, jak dzisiaj.

 

"Jestem sobie przedszkolaczek, jestem ważny, dużo znaczę...".

Dzień 23.11.2023r był dla grupy Biedronek bardzo wyjątkowy. Przygotowania do tej uroczystości trwały już od dawna. Dzieci zaprezentowały piosenki i wiersz. Był to pierwszy, bardzo ważny występ.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Pana Burmistrza. Było to dla dzieci wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.
 

Jesiennie wierszujemy

Dnia 20 listopada 2023r. odbyły się przedszkolne eliminacje do kolejnej edycji konkursu 🍂🍁"Jesienne Wierszowanie". 🍂🍁
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za piękne występy! Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym, gminnym etapie. 
 

Dzień Postaci z Bajek w przedszkolu

Dnia 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
Z tej okazji dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje.
Ten dzień miał wszystkim przypomnieć jak ważne są bajki i że warto do nich powracać. To święto sprawiło dzieciom bardzo wiele radości.
 

Święto Dyni w przedszkolu

Ostatniego dnia października obchodzone jest Święto dyni 🙂

Nasze przedszkolaki gotowały, toczyły, malowały, eksperymentowały, a na koniec zjadały upieczone przez siebie babeczki dyniowe 😋😊

#Szkołapamięta

Dzieci z grupy Pszczółkek i Motylków wraz z wychowawcami w ramach akcji ,,Szkoła Pamięta” odwiedziły pomnik poległych podczas wojny, złożyły kwiaty oraz zapaliły znicze.

  

trzymaj1

 

psia1

 

  

gang1