IX Przegląd Kolęd i Pastorałek - Wyniki
 
327688686 443893507866965 5171474289280908860 n
 
W dniu 27.01.2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie odbył się IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „ Niech kolęda w świat popłynie” organizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Jadów i Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Urlach.
 
Komisja konkursowa w składzie: Dorota Urbanowska, Włodzimierz Robak, Arkadiusz Rogala oceniła prezentacje w każdej kategorii.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Kategoria I : Przedszkole
Soliści:
1. Gabriela Sobiczewska, Oddział Przedszkolny przy SP nr 1 im. Baonu „Nadburzańskiego” Armii Krajowej Łochowie,
2. Anna Rybińska Przedszkole Samorządowe w Urlach gr. Żabki
Grupy wokalne:
1. Oddział Przedszkolny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mokrej Wsi;
2. Grupa Przedszkolna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Poświętnem;
3. Przedszkole Samorządowe w Urlach, grupa Pszczółki.
Kategoria II: Klasy I-III
Soliści:
1. Jakub Wojda , SP w Starym Kraszewie;
2. Alicja Łoń, GOK w Jadowie
Hanna Gajewska , SP nr 2 im. Janusza Korczaka w Łochowie
3. Magdalena Groszek, SP im. Janusza Korczaka w Jasienicy.
Grupy wokalne:
1. kl. II SP im. Jana Pawła II w Tłuszcz
2. Kl. III, ZSP w Urlach
3. Kl. II, ZSP w Urlach
Kategoria III: Klasy IV-VIII
Soliści:
1. Helena Wójcik, ZSP w Urlach
Maria Świętoń, GOK w Jadowie
Oliwia Kukiełka , SP nr 1 w Łochowie
Gabriela Socha, SP im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej w Strachówce
Maja Kalinowska ZSP w Jadowie
2. Nikola Jabłecka, ZSP w Poświętnem
Maria Żołnierczuk, SP im. Jana Pawła II w Tłuszczu
Jagoda Gołebiewska, ZSP w Urlach
Alicja Gawrońska, ZSP im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi
Aleksandra Dołowa, SP im. F. Chopina w Starym Grabiu
3. Patrycja Makowska , SP im. J. Korczaka w Jasienicy
Zofia Marczak, Sp nr 2 im. J. Korczaka w Łochowie
Lena Perzyna, SP w Starym Kraszewie
Zofia Kaczmarska , SP w Miąsem
Grupy wokalne:
1. Kl. VI ZSP w Jadowie
KL. V ZSP w Urlach
2. Kl. V ZS im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi
3. Kl. IV ZS im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi
Kl. VI SP w Myszadłach
Kategoria IV: szkoły ponadpodstawowe
Soliści:
1. Emilia Sosnowska, Zespół Szkół w Tłuszczu
Grupy wokalne:
1. Grupa wokalna Zespołu Szkół w Tłuszczu
Kategoria V: Dorośli
Soliści:
1. Aleksandra Antczak
Paulina Kaska
2. Kinga Kwiatkowska
GRAND PRIX Przeglądu: Grupa wokalna Zespołu Szkół w Tłuszczu.
 
Wszystkich nagrodzonych zapraszamy w niedzielę 29.01.2023 r. o godz. 13 do GOK w Jadowie po odbiór nagród.
W Koncercie Laureatów wystąpią soliści i grupy wokalne, które zajęły I miejsca w swojej kategorii ( prosimy o zabranie podkładów muzycznych).
Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem: Marszałek Województwa Mazowieckiego. Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Starosty Wołomińskiego , Burmistrza Miasta i Gminy Jadów.
Więcej informacji i fotorelacja w późniejszym czasie.

biplog

  

trzymaj1

 

psia1

 

  

gang1