logo klor bez tla

,

Oferta edukacyjna
 
W dniu 26.04.2023r. ZSP w Urlach gościł przedstawicieli Technikum Hotelarsko-Gastronomiczne i Szkoła Branżowa w Jadowie.
W pachnący i smakowity sposób zachęcali uczniów kl. VIII do zapoznania się z ofertą edukacyjną dla absolwentów szkół podstawowych 👩‍🎓👨‍🎓📚
U.Nieborek
 

💕 Szkolne Koło Wolontariackie serdecznie dziękuje za udział w szkolnej akcji charytatywnej "Kiermasz wielkanocny", której celem była zbiórka na sztandar szkolny. 💕

U.Nieborek

Konkurs na logo szkoły i przedszkola
Konkurs trwa do końca kwietnia 2023 roku
Konkurs logo

LIST DO RODZICÓW SZTANDAR 1

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Urlach na rok szkolny 2023/2024

Rodziców wszystkich zakwalifikowanych dzieci do przedszkola proszę o dostarczenie do placówki do dnia 21.04.2023r. Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2023/2024, potwierdzającego gotowość dziecka do edukacji przedszkolnej w naszej placówce.

Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola - do pobrania

Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Urlach na rok szkolny 2023/2024

Rodziców wszystkich zakwalifikowanych dzieci do pierwszej klasy proszę o dostarczenie do placówki do dnia 21.04.2023r. Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do pierwszej klasy szkoły podstawowej w roku szkolnym 2023/2024, potwierdzającego gotowość dziecka do edukacji szkolnej w naszej placówce.

Oświadczenie woli przyjęcia do pierwszej klasy - do pobrania

Wypełnione oświadczenia woli prosimy o dostarczenie osobiście do sekretariatu ZSP w Urlach lub mailowo skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

W dniach 25.04.-29.04.2022r. odbywa się postępowanie uzupełniające do Przedszkola Samorządowego w Urlach oraz pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Urlach. 

Prosimy o składanie wniosków do dnia 29.04.2022r. do godz. 15.00 w sekretariacie szkoły lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Wniosek o przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Urlach

Wniosek/Zgłoszenie dziecka zamieszkującego na terenie obwodu szkoły do klasy pierwszej szkoły podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym na rok szkolny 2022/2023

Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły do pierwszej klasy szkoły podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Urlach

zyczenia

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Urlach na rok szkolny 2022/2023

Rodziców wszystkich zakwalifikowanych dzieci do przedszkola proszę o dostarczenie do placówki do dnia 21.04.2022 r. Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2022/2023, potwierdzającego gotowość dziecka do edukacji przedszkolnej w naszej placówce.

Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola - do pobrania

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Urlach na rok szkolny 2022/2023

Rodziców wszystkich zakwalifikowanych dzieci do pierwszej klasy proszę o dostarczenie do placówki do dnia 21.04.2022 r. Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do pierwszej klasy szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023, potwierdzającego gotowość dziecka do edukacji szkolnej w naszej placówce.

Oświadczenie woli przyjęcia do pierwszej klasy - do pobrania

 

Wypełnione oświadczenia woli prosimy o dostarczenie osobiście do sekretariatu ZSP w Urlach lub mailowo skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 


biplog

  

trzymaj1

 

psia1

 

  

gang1