logo klor bez tla

,
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 202223/konkursy/ekoszkoła is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/202223/konkursy/ekoszkoła
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Sukcesy

XXII Powiatowy Konkurs Interpretacji Polskiej Twórczości "Tradycja Słowem Opisana"

16 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie odbył się XXII Powiatowy Konkurs Interpretacji Polskiej Twórczości "Tradycja Słowem Opisana". Wśród 48 wykonawców którzy wzięli udział w konkursie wszyscy uczniowie z SP im. Janusza Korczaka w Urlach zdobyli nagrody lub wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Antoninie Mikulskiej, Julianowi Mikulskiemu, Gabrielowi Gierakowi, Marii Świętoń i Helenie Wójcik, Jagodzie Gołębiewskiej, Dorocie Siedleckiej. Nasze artystyczne "diamenty" szlifowali p. Halina Filemonowicz, p. Magdalena Donoch, p. Małgorzata Roguska i p. Łukasz Wójcik. Bardzo dziękuję!
Gratuluję wszystkim młodym artystom !

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jadów

Kolejne rozgrywki sportowe za nami! Tym razem braliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jadów. Żar lał się z nieba, ale wszystkie drużyny walczyły zaciekle, prezentując swoje umiejętności. Reprezentacja ZSP w Urlach wywalczyła IV miejsce w kategorii kl. IV- VI oraz II miejsce w kategorii kl. VII- VIII. Gratulujemy wszystkim zawodnikom pięknej gry i sportowej postawy. Brawo!

 

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Jadów

Ależ to były emocje sportowe! 🤩 🤗
Kolejne sportowe zawody za nami!
W poniedziałek 29.05.2023r. w Jadowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Jadów ⚽️Pomimo żaru lejącego się z nieba daliśmy z siebie wszystko 💪
Po ciężkiej rywalizacji nasze drużyny zajęły 1 i 2 miejsce 🥳
Klasy I-III chłopcy - miejsce II
Klasy III-VI dziewczęta - miejsce I
Organizatorzy przyznali też szereg nagród indywidualnych. Pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody trafiły także do ZSP w Urlach 🏆🏅
Klasy I - III
Najlepszy zawodnik Wojciech Strusiński.
Najbardziej wartościowy zawodnik - Bartek Świętoń.
Brawa należą się też Ksaweremu Kosewskiemu, który strzelił 9 bramek 👈, jak i wszystkim chłopcom, którzy pięknie walczyli do ostatniego gwiazdka.
W kategorii dziewcząt, które tego dnia były niepokonane, nagrody otrzymały:
Król strzelców - Gabriela Krasuska.
Najlepsza zawodniczka - Julia Krasuska.
Nagroda indywidualna w drużynie - Natalia Błogowska. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę sportową! Do zobaczenia za rok! 👏
 
Urszula Nieborek

Brawo DZIEWCZYNY!

320335873 845206403399070 4729544814792276706 n

W miniony weekend nasza uczennica oraz absolwentki ZSP w Urlach grające w klubie Korona Jadów odniosły sukces na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Giganci Futbolu GIRLS dla rocznika 2007/2008. Dziewczęta zajęły 1 miejsce, a jedna z naszych absolwentek uzyskała tytuł Najlepszej Strzelczyni.

Dziewczyny jesteśmy z Was dumni!!!

 Mistrzostwa Rejonu Tłuszcz w Piłce Siatkowej Kobiet

tłuszcz 3

 Zakończyły się Mistrzostwa Rejonu Tłuszcz w Piłce Siatkowej Kobiet. Drużyna ZSP w Urlach piękną grą pokonała ZSP w Postoliskach, ZSP w Strachówce i ZS w Mokrej Wsi. Zajęliśmy II miejsce. W wyrównanej grze pokonała nas tylko drużyna z SP w Tłuszczu. Brawo! Gratulujemy dziewczętom i p. Łukaszowi.

EkoSzkoła - V edycja

Konkurs Eko Szkoła 1 01

J.Kamińska

Sukces w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym EkoSzkoła!
 
ekoszkoła_3.jpg
 
Po raz kolejny uczniowie ZSP w Urlach z sukcesem wzięli udział w wojewódzkim konkursie „EkoSzkoła”– edycja V organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatką tegorocznej edycji konkursu została Natalia Błogowska uczennica kasy IV, która zajęła I miejsce w kategorii II „Fotografie uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII”.
Natalia, jesteśmy z Ciebie dumni!!! Nasza LAUREATKA otrzymała bon wartosci 700 zł, za który sama wybierze sobie nagrodę.
W tym samym konkursie szkoła została nagrodzona „EkoBonem” o wartości 5000 zł za dotychczasową działalność na rzecz ochrony środowiska. W uroczystej gali wręczania nagród wśród wielu znamienitych gości udział wzięli Wójt Gminy Jadów, Pani Dyrektor oraz Rodzice Natalii.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali prace konkursowe oraz Pani Justynie Kamińskiej, która koordynowała działania konkursowe. Wszystkie prace wysłane na konkurs zostana zamieszczone na naszej stronie internetowej. {gallery}202223/konkursy/ekoszkoła{/gallery}

biplog

  18 Logo programu

 

trzymaj1

 

psia1

 

  

gang1

 

 

 • 19.jpg
 • ala_milczarek_dyplom.jpg
 • biblio.jpg
 • Bohateron-dyplom-urszula-nieborek-1.jpg
 • Bohateron-dyplom-zespol-szkolno-przedszkolny-w-urlach-1.jpg
 • dypl996.jpg
 • dypl997.jpg
 • dypl997a.jpg
 • dypl998.jpg
 • dypl999.JPG
 • dypl9996.jpg
 • dypl9998.jpg
 • dypl9999.jpg
 • dyplom.png
 • dyplom_rudnik_j.-1.jpg
 • dyplom_sport_2.jpg
 • dyplom_sport_14.jpg
 • dyplom_sport_21.jpg
 • filip_rudnik_dyplom.jpg
 • pamieta.jpg